search

قیمت عرق نعنا اصل کاشان یک و نیم لیتری پرشین مارت

‎ریال486,000
با مالیات

خرید و قیمت عرق نعنا اصل و دو آتیشه صادراتی کاشان تقطیر شده از باغات کاشان با قیمت مناسب به صورت یک و نیم لیتری و کدر با عطر و طعم عالی که با برند پرشین از بهترین و خالصترین عرق نعنا های کشور است عرق نعنا سنتی مزایای و فواید فراوانی داردو مصرف آن برا یکسانی که دچار نفخ معده هستند پیشنهاد شده است .

تعداد

  خرید و پرداخت امن

(امکان خرید آنلاین در بستری امن برای شما فراهم شده است)

  ارسال رایگان

(ارسال رایگان محصولات برای خرید های بالای 500 هزار تومان)

  گارانتی عودت محصول

(گارانتی عودت محصول تا 48 ساعت پس از تحویل در صورت خرابی)

خواص عرق نعنا اصل یک و نیم لیتری

عرق نعنا اصل یک و نیم به رنگ شیری بوده و عطر و طعم بسیار تندی دارد و تفاوت محصوصی با عرق نعناهای صنعتی داشته و خواص بسیار زیادی در رمان بیماری های مختلف از جمله نفخ معده و بادشکن و بسیار برای سیستم گوارش مفید بوده و دارای طبع گرم از نظر مزاج شناسی است و همین امر باعث شده دوستداران زیادی برای استفاده از این عرق در ایران وجود داشته باشد .

قیمت عرق نعنا اصل کاشان یک و نیم لیتری

به طور کلی برای خرید ریالی میتوانید به صورت آنلاین نسبت به خرید عرق نعنا اصل از سایت پرشین مارت اقدام نمایید و برای خرید عمده و دلاری و صادرات به کشورهای دیگر با شماره 09364750941 در تماس باشید .

تفاوت عرق نعنا اصل و تقلبی 

رنگ عرق نعنا اصل و با کیفیت به رنگ شیری بوده و با رنگ عرق نعنا های اسانسی که در بازار به صورت زیاد یافت میشود و خواص این گیاه ارزشمند را ندارد متفاوت است ، عطر و طعم تلخ و شدید این عرق اصل به نسبت عرقیجات غیر اصل نیز بیانگر سر درون این عرق است .

#20057
100 قلم
chat نظرات (1)
رتبه